مشاوره تخصصی خرید

 

روش خرید مصالح ساختمانی با قیمت مناسب

 

 

یک مثال معروف هست که همیشه سود در خرید مناسب است تا فروش،در صنعت ساختمان سازی یکی از فاکتور های مهم در سود آوری کاهش هزینه ها در بخش خرید مصالح ساختمانی موردنیاز می باشد.البته یک سازنده منصف جهت کاهش هزینه بدون اینکه نسبت به خرید محصول بی کیفیت اقدام نماید وسایر هزینه هایش را بدلیل جنس نامرغوب بالا ببرد اقدام به خرید محصول باکیفیت و استاندارد با قیمت مناسب می نماید.این مجموعه بنا به تجربیات که دارد و همچنین روش خرید مستقیم محصول ازکارخانه به واسطه سرمایه گذاری های انجام شده و شناخت کامل بازار و همچنین وقت و زمانی که صرف می کند می تواند مشاوره تخصصی خرید را ارایه نماید تا کارفرما بتواند با کمترین هزینه محصول استاندارد را خریداری نماید.

کارفرما با کنترل قیمت سیمان، قیمت گچ ساختمانی، قیمت بلوک، قیمت تیرچه، قیمت یونولیت،در سایت فروشگاه اینترنتی مصالح ساختمانی استاندارد به صحت ادعای ما پی می برد.

ده مزیت مشاوره تخصصی خرید مصالح ساختمانی

یک:اشنایی سریع کارفرما با کلیه تولیدکنندگان معتبرو مزایای هرتولیدکننده

دو:امکان شناخت و محاسبه سایر هزینه های مرتبط با خرید به عنوان مثال در هنگام خرید سیمان فاصله کار خانه تا محل پروژه جهت محاسبه هزینه حمل بسیار مهم و اساسی می باشد.

سه:اشنایی کارفرما با تولید کنندگانی که به دلایل خاص خود مانند میزان نقدینگی و ویا…تمایل دارند تخفیفات بیشتری را درفروش قایل گردند.

چهار:آشنایی با میزان پرت و شکستگی مصالح به عنوان مثال در خصوص بلوک سیمانی

پنج:یافتن ارزان ترین فروشنده مصالح

شش:کاهش هزینه های حمل

هفت:کاهش سایر هزینه ها که بدلیل عدم اشنایی کارفرما ها، توسط تامین کنندگان مصالح ساختمانی از آن ها اخذ می شود

هشت:صرفه جویی در زمان جهت یافتن فروشنده ایمن و مطمین

نه:حذف دلال ها و واسطه ها

ده:کاهش کمتر طرف حساب ها و نیز امکان پاسخگویی فروشنده درخصوص کالای فروخته شده